Описано метод відтворення мовних записів у зміненому темпі шляхом диференційованої модифікації часових структур звукових елементів, відповідної до природних процесів. Запропоновано спосіб апаратної реалізації методу в двоканальному перетворювачі на базі програмованих процесорів обробки сигналів.
The time-domain method for the speech playback rate controlling is presented. Timescale modification of the phonemas signal structure is differentiated according to the natural regularities. Two-channel device on the base of DSP for the real-time implementation of the said method is proposed.

Шпак З. Реалізація методу диференційованого часового перетворення мовних сигналів у режимі реального часу / З. Шпак, Є. Ваврук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 450 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 21–28.

Endorsement

Review