Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Показано, що повна потужність періодичних енергопроцесів в електричних колах та її складові, які характеризують фазові співвідношення між гармоніками й різницю форм кривих напруг і струмів, задовольняють теоремі Птолемея. Наведено числові приклади визначення таких складових повної потужності. It has been shown that an apparent power of periodic energetic processes in electrical circuits obeys the Ptolomaus theorem, as well as its components characterizing phase relations among harmonics and difference of the form of dependences of voltage and currents. Determination of such components of apparent power is illustrated with numerical examples.

Бучковський І. Складові повної потужності енергопроцесів в електричних колах із періодичними напругами та струмами / Іван Бучковський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 29–32. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review