2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблено на основі методу Овошляхового злиття новий алгоритм сортування інтенсивних потоків даних, який ґрунтується на базовій операції паралельного злиття та пересилання груп даних, синтезовано конвеєрний паралельно-потоковий пристрій сортування та отримано формули для оцінки його основних характеристик.
On the basis of two-ways joining method has been designed new algorithms for intensive data flows sorting, which based on the primitive operation of parallel joining and data groups transmissions. The parallel-flow pipe sorting device has been synthesized and the estimation formulas for its basic characteristic obtained.

Батюк А. Конвеєрний паралельно-потоковий пристрій сортування даних у реальному часі методом злиття / А. Батюк, А. Худий, І. Цмоць // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 481 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 19–26. — (Архітектура та компоненти комп'ютерних систем).