2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто результати оптимізації вибору матеріалу та технологічного процесу шовного контактного зварювання паливних баків на базі аналізу їх модельних описів.
The results of optimization are considered at the choice of a material and technological process of roller contact welding of fuel tanks on the basis of the analysis of their modelling representations.

Білобородченко В. І. Оптимізація процесу шовного контактного зварювання паливних баків вантажного автотранспорту / В. І. Білобородченко, С. В. Білобородченко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 3–8. — (Моделювання та оптимізація виробничих процесів).