Аналіз аварійних режимів статичного

Розглянуто принципову схему статичного компенсатора реактивної потужності прямого регулювання на базі стандартного обладнанння, особливості роботи ізоляції лінійного регулятора в складі компенсатора. Визначено комплекс захисних засобів від внутрішніх перенапруг, що забезпечать надійну роботу лінійного регулятора. Is considered a schematic diagram of a static equalizer of a jet potency of direct regulation on basis of the standard equipment, feature of work of isolation of the linear governor in structure of an equalizer. The complex of accident protection devices from internal overstressings is certain which will supply reliable work of the linear governor.

Сіваков Д. М. Аналіз аварійних режимів статичного / Д. М. Сіваков, Ю. Л. Шелех // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 130–134. – Бібліографія: 2 назви.