Удосконалення методів дослідження цінового простору

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано основні недоліки традиційних абстрактних методів дослідження цінового простору та запропоновано заходи щодо їх усунення, що уможливить застосування для моделювання реальних економічних процесів. The basic lacks of traditional abstract methods of research of price space are analysed and offered measures on their removal, that enables them to apply for the design of the real economic processes.

Скворцов І. Б. Удосконалення методів дослідження цінового простору / І. Б. Скворцов, О. Я. Загорецька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 575 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 98–103. – Бібліографія: 4 назви.