Інструментарій стратегічного планування діяльності машинобудівних підприємств

Розглянуто та проаналізовано інструментарій стратегічного планування. Розкрито сутність інструментів стратегічного планування. Визначено переваги та недоліки кожного із розглянутих інструментів. Проаналізовано як практичну, так і теоретичну роботу з представленими типовими моделями стратегічного менеджменту. Зроблено висновок про можливість застосування типових стратегічних моделей для стратегічного планування діяльності вітчизняних машинобудівних підприємств у сучасних умовах функціонування. It is considered and analysed the tool of the strategic planning. Essence of instruments of the strategic planning is exposed. Advantages and lacks of each of the considered instruments are certain. The analysis of both practical and theoretical work is conducted with the represented typical models of strategic management. A conclusion is done about possibility of application of typical strategic models for the strategic planning of activity of domestic machine-building enterprises in operating conditions.

Петришин Н. Я. Інструментарій стратегічного планування діяльності машинобудівних підприємств / Н. Я. Петришин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 635 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 70–76. – Бібліографія: 9 назв.