Просунутий онлайн-конвертер валют

Thumbnail Image

Національний університет «Львівська політехніка»

Темою бакалаврської роботи є просунутий онлайн-конвертер валют. Мета – розробити просунутий фінансовий конвертер у мережі Інтернет з можливістю використання математичних операцій та декількох валют одночасно, а також додатковим корисним функціоналом на основі аналізу переваг та недоліків наявних аналогів. Об’єктом дослідження є веб-платформи для отримання інформації про курси валют. Предмет дослідження – це швидка та зручна конвертація валют користувачем з використанням веб-технологій.

Келемен С. Й. Просунутий онлайн-конвертер валют : пояснювальна записка до бакалаврської кваліфікаційної роботи : 122 «Комп’ютерні науки» / Станіслав Йосипович Келемен ; Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2021. – 20 с.

Endorsement

Review