Національний університет “Львівська політехніка”

Під час виконання бакалаврської кваліфікаційної роботи виникла ідея розробити цікаву іграшку, яка включатиме в себе три складові: 3Д-модель з дерева, яка збиратиметься без додаткових матеріалів, механізми і плату керування. Основна функція іграшки – друк тексту на стрічці паперу. Для цього у додатку потрібно ввести повідомлення, яке ви хочете надрукувати, після чого текст буде перетворено у бітову карту та за допомогою механізму Хойкена надруковано. Загалом іграшка нагадує за своєю будовою та способом використання телеграф. У першому розділі даної бакалаврської роботи роботи, розглянуто ринок роботів та їх використання у багатьох галузях. Розглянуто аналоги системи, яка розробляється. Під час реалізації бакалаврської роботи було виконано системний аналіз та обґрунтування проблематики. У ході здійснення системного аналізу було підготовлено дерево цілей, діаграму варіантів використання. Також розглянуто програмні засоби розв’язання задачі та вибрано апаратні засоби. У третьому розділі було проаналізовано готовий продукт, створена інструкція користувача.

механізм Хойкена, бітова карта, гліфи, робототехніка

Гелетій С. В. Інформаційна система перетворення шрифту в бітову карту для друку тексту на стрічці паперу з використанням математичної моделі механізму Хойкена : пояснювальна записка до бакалаврської кваліфікаційної роботи : 122 «Комп’ютерні науки» / Софія Володимирівна Гелетій ; Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2021. – 42 с.

Endorsement

Review