Thumbnail Image

Національний університет «Львівська політехніка»

Бакалаврська кваліфікаційна робота виконана студентом групи КН-409 Сидором Мар’яном Сергійовичем. Тема «Фільтрація імпульсних шумів на зображенні за допомогою згорткових нейронних мереж». Робота направлена на здобуття ступеня бакалавр за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки». Метою дипломної роботи є створити та розробити згорткову нейронну мережу для фільтрації високого рівня імпульсних шумів на зображеннях. Об’єктом дослідження є згорткова нейронна мережа для фільтрації імпульсних шумів на зображеннях з високим рівнем шуму. В результаті виконання дипломної роботи було розроблено програмний продукт - НМ, яка виконує фільтрацію імпульсних шумів для високого рівня шуму ефективніше за існуючі стандарті алгоритми фільтрації. Загальний обсяг роботи: 60 сторінок, 27 рисунків, 18 посилань.

імпульсний шум, згорткова нейронна мережа, фільтрація

Сидор М. С. Фільтрація імпульсних шумів на зображенні за допомогою згорткових нейронних мереж : пояснювальна записка до бакалаврської кваліфікаційної роботи : 122 «Комп’ютерні науки» / Мар’ян Сергійович Сидор ; Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2021. – 37 с.

Endorsement

Review