Thumbnail Image

Національний університет «Львівська політехніка»

Бакалаврська кваліфікаційна робота виконана студенткою групи КН-407 Германюк Інесою Миколаївною. Тема «Формування індивідуальної програми тренувань у додатку «Online Gym» (інтегрована система)». Робота направлена на здобуття ступеня бакалавр за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки». Метою дипломної роботи є розробка програмного продукту для формування індивідуальної програми тренувань. Об’єктом дослідження є система, яка забезпечує зручне надання та отримання спортивних послуг між користувачами, підтримку взаємної мотивації. У результаті виконання дипломної роботи було розроблено програмний продукт, який забезпечує кооперацію між тренерами(спортзалами) та їх клієнтами, а також заохочує користувачів підтримувати їх взаємну мотивацію.

інформаційна система, спортивні послуги, взаємна мотивація, тренування

Германюк І. М. Формування індивідуальної програми тренувань у додатку «Online Gym» (інтегрована система) : пояснювальна записка до бакалаврської кваліфікаційної роботи : 122 «Комп’ютерні науки» / Інеса Миколаївна Германюк ; Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2021. – 31 с.

Endorsement

Review