Thumbnail Image

Національний університет «Львівська політехніка»

Бакалаврська кваліфікаційна робота виконана студентом групи КН-409 Мисаком Максимом Святославовичем. Тема «Інформаційна система розпізнавання урбаністичних змін в будівлях, віднесених до спадщини ЮНЕСКО». Робота направлена на здобуття ступеня бакалавр за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки». Метою даної роботи є розробка системи розпізнавання пошкоджень та змін історичних будівель, за допомогою зроблених фотознімків об’єкта. Об’єктом дослідження є розроблена система яка зможе визначати та класифікувати зміни об’єкта для точнішого визначення змін або пошкоджень. Результатом виконання даної бакалаврської роботи є розроблена інформаційна система розпізнавання урбаністичних змін історичних будівель всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Degree work on the topic " Information system for recognizing urban changes in UNESCO heritage buildings" executed by a student of the group CS-409 Mysak Maksym Svyatoslavovych. Work is directed on reception to obtain a bachelor's degree in a specialty 122 “Computer Science”. The purpose of this work is to develop a system for recognizing damage and alterations to historic buildings, using photographs of the object. The object of research is a developed system that will be able to identify and classify changes in the object to more accurately identify changes or damage. The result of this bachelor's thesis is a developed information system for recognizing urban changes in the historic buildings of UNESCO World Heritage Sites.

інформаційна система, розпізнавання змін, спадщина ЮНЕСКО, комп’ютерне бачення, information system, change recognition, UNESCO heritage, computer vision

Мисак М. С. Інформаційна система розпізнавання урбаністичних змін в будівлях, віднесених до спадщини ЮНЕСКО : пояснювальна записка до бакалаврської кваліфікаційної роботи : 122 «Комп’ютерні науки» / Максим Святославович Мисак ; Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2022. – 71 с.

Endorsement

Review