Thumbnail Image

Національний університет «Львівська політехніка»

Бакалаврська кваліфікаційна робота на тему «Класифікація віршованих творів методами машинного навчання за жанром-родовими формами» виконана студентом групи КН-408 Телішевським Петром Андрійовичем. Робота направлена на здобуття ступеня бакалавр за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки». Метою дипломної роботи є розробка програми для класифікації поезії за жанром із використанням нейронних мереж. Об’єктом дослідження виступає нейронна мережа, що визначає жанр полягаючи на твір. В результаті виконання дипломної роботи отримати систему, що змогла розпізнати жанр поезії.

нейронна мережа, віршовані твори, жанр, поезія, машинне навчання

Телішевський П. А. Класифікація віршованих творів методами машинного навчання за жанром-родовими формами : пояснювальна записка до бакалаврської кваліфікаційної роботи : 122 «Комп’ютерні науки» / Петро Андрійович Телішевський ; Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2021. – 26 с.

Endorsement

Review