До 125-річчя створення кафедри мостів у Львівській політехніці

Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Наведено інформацію про створення в 1885 році в університеті “Львівська політехніка” кафедри мостів. Після війни в 1945 році ця кафедра мостів була поділена на кафедру в університеті “Львівська політехніка” і кафедру мостів в університеті в Польщі в Глівіцах. Також подано інформацію про відомих вчених, завідувачів цих кафедр у різні часи, їхній внесок, а також внесок їхніх послідовників в розвиток науки і будівництва мостів. The article provides the information about create set up in 1885 year in university “Lviv Polytechnic” the chair of bridges. After the war in 1945 year this chair of bridges was fall into chair in University “Lviv Polytechnic” and chair of bridges in university of Poland in Glivice. There are presented the information about the know scientific, the heads of this chair in several times, its carry and carry its follower in development of science and building of bridges.

Кваша В. Г. До 125-річчя створення кафедри мостів у Львівській політехніці / В. Г. Кваша, Б. Г. Гнідець // Вісник Львівського територіального відділення Академії будівництва України : [до 15-річчя Львівського відділеня Академії будівництва України] / Академія будівництва України, Львівське територіальне відділення. - Львів, 2010. - № 5/10. - С. 86-89.

Endorsement

Review