Thumbnail Image

Національний університет «Львівська політехніка»

Бакалаврська кваліфікаційна робота виконана студентом групи КН-414 Мруцем Андрієм Мар’яновичем. Тема “Система підтримки прийняття рішень найму персоналу для підвищення ефективності команд”. Робота направлена на здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки». Метою дипломної роботи є побудова нейронної мережі для підвищення ефективності команд на етапі кадрових рішень шляхом передбачення та класифікації працівників за їх різними характеристиками. Об’єктом дослідження є передбачення характеристик новостворених потенційних колег на основі наявних характеристик та розробка системи для використання розроблених алгоритмів на практиці. У результаті виконання дипломної роботи було розроблено нейронну мережу та допоміжну систему підтримки прийняття рішень найму персоналу для підвищення ефективності команд. Система приймає має дані наявних працівників, приймає інформацію про нового, як ввід та демонструє у яку команду даний працівник «впишеться» найкраще на основі передбачених характеристик. Дана система може використовуватися на практиці як помічник у прийнятті кадрових рішень, для оптимізації опрацювання резюме та оптимізації процесів найму. The bachelor's qualification work was completed by the student of KN-414 group Mruts Andriy Maryanovych. Topic "Hiring decision-making support system to improve team efficiency." The work aims to obtain a bachelor's degree in the specialty 122 "Computer Science". The thesis aims to build a neural network to increase teams' efficiency at the stage of personnel decisions by predicting and classifying employees according to their various characteristics. The object of the research is the prediction of the characteristics of newly created potential colleagues based on the existing characteristics and the development of a system for using the developed algorithms in practice. As a result of the diploma work, a neural network, and an auxiliary system for supporting personnel hiring decisions were developed to improve the effectiveness of teams. The system accepts the data of existing employees, accepts information about new ones as input, and demonstrates in which team this employee will "fit" best based on the provided characteristics. This system can be used in practice as an assistant in making personnel decisions, optimizing resume processing, and optimizing hiring processes.

SVM, DNN, employment, hiring, classification, clustering.

Мруць А. М. Система підтримки прийняття рішень найму персоналу для підвищення ефективності команд : пояснювальна записка до бакалаврської кваліфікаційної роботи : 122 «Комп’ютерні науки» / Андрій Мар’янович Мруць ; Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2023. – 59 с.

Endorsement

Review