Фітогормони, гумінові речовини та інші біологічно активні сполуки для сільського господарства, здоров'я людини і охорони навколишнього середовища. – 2013 р.

Permanent URI for this collection

Збірник містить матеріали доповідей IX Міжнародної науково-практичної конференції daRostim 2013 «Фітогормони, гумінові речовини та інші біологічно активні сполуки для сельського господарства, здоров'я людини і охорони навколишнього середовища». Розглянуто актуальні проблеми застосування гумінових речовин та фітогормонів, розробки мікробних технологій для медицини, ветеринарії та промисловості, синтезу нових біологічно активних сполук для сільського господарства і здоров'я людини, охорони навколишнього середовища і екобіотехнології, органічного і біоорганічного синтезу природних речовин та їх аналогів.

Фітогормони, гумінові речовини та інші біологічно активні сполуки для сільського господарства, здоров'я людини і охорони навколишнього середовища: матеріали доповідей IX Міжнародної конференції daRostim 2013, 7–10 жовтня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки України, Державний фонд фундаментальних досліджень України, Національний університет "Львівська політехніка", Приватний інститут прикладної біотехнології daRostim ; [відповідальний редактор В. Новіков]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – 180 с. : іл.

Browse