Архітектура

Permanent URI for this communityhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/3167

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Архітектурна складова у педагогічній технології інтеграції мігрантів у нове суспільство
    (Видавництво Львівської політехніки, 2018-02-26) Баб’як, В. І.; Babyak, V.; Національний університет “Львівська політехніка”; Lviv Polytechnic National University
    Розглянуто передумови створення номенклатури спеціалізованого житла для мігрантів. Архітектурно-планувальні рішення висвітлено як один з методів розв’язання глобальних викликів ХХІ століття. Педагогіка, а саме педагогічна технологія у разі взаємозв’язку із засобами архітектури здатні стимулювати мігрантів до інтеграції у нове суспільство. Проблемам якісної інтеграції мігрантів у нове суспільство приділено мало уваги, не розкрито потенціалу інтеграції мігрантів через житло. Мало дослідженою залишається тема локалізації житла для мігрантів у структуру міста та її зв’язок з рівнем інтеграції в соціум та культуру приймаючого суспільства. Поза увагою багатьох досліджень залишається можливість застосування квартир малих площ, міні квартир, квартир з покімнатного заселення, житлових одиниць капсульного типу.
  • Thumbnail Image
    Item
    Інтеграція житла для мігранта у громадські та промислові об’єкти
    (Видавництво Львівської політехніки, 2017-03-28) Баб’як, В. І.; Babyak, V.; Національний університет “Львівська політехніка”; Lviv Polytechnic National University
    У статті розглянуто передумови створення і формування різних типів житла для мігрантів, а також чинників, котрі впливають на формування житла для мігрантів у структурі житлової забудови. На основі перелічених чинників запропоновано моделі архітектурно-планувальних вирішень і варіанти їхньої інтеграції у житлове середовище.
  • Thumbnail Image
    Item
    Інтеграція мігранта у суспільство через спеціально розроблені типи житла
    (Видавництво Львівської політехніки, 2015) Баб’як, В. І.
    Стаття розглядає проблеми створення та реалізації в Україні типів житла для мігрантів, що інтегрується в структуру житлової забудови. На основі аналізу зарубіжного та вітчизняного досвіду запропоновано моделі житла, котрі можна адаптувати під потреби житла для мігрантів. У дослідженні розглянуто передумови створення і формування різних типів житла для мігрантів, а також чинників, котрі впливають на формування житла для мігрантів у структурі житлової забудови. На основі перелічених чинників запропоновано моделі архітектурно-планувальних вирішень і варіанти їх інтеграції у житлове середовище.