Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблено конструкцію самокалібратора термопари з використанням мінімальної маси евтектичного функціонального матеріалу. Разработано конструкцию самокалибратора термопары с использованием минимальной массы функционального эвтектического материала. It is developed a design of the self-calibrator thermocouple with use of the minimal weight of functional eutectic material.

Самокалібрація кабельних термоперетворювачів з використанням евтектичного мікрорепера / Гук Олександр, Навоцька Юлія, Прохоренко Віктор, Прохоренко Сергій // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 68. – С. 162–165. – Бібліографія: 6 назв.