Аналіз індивідуальних особливостей пам’яті у дітей молодшого шкільного віку

Date
Authors
Пелешко, Олена
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету "Львівська політехніка"
Abstract
Мета роботи – розкрити індивідуально-психологічні особливості пам'яті як важливої здібності особистості учнів молодшого шкільного віку.
Keywords
memory , youth school age , individual characteristics of memory , mechanic memory , to remember , mnemic means of remembrance , psychical processes
Citation
Пелешко О. Аналіз індивідуальних особливостей пам’яті у дітей молодшого шкільного віку / Олена Пелешко // Гуманітарні та соціальні науки : матеріали I Міжнародної конференції молодих вчених HSS-2009, 14–16 травня 2009 року, Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – С. 217–218. – (Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 4 назви.