Журналістська діяльність Симона Петлюри

Розкрито діяльність Головного атамана Української Народної Республіки Симона Петлюри – однієї із найсуперечливіших постатей своєї доби. Гармонійне поєднання в його легендарній особі рис політичного діяча, воєначальника, публіциста і редактора. The activity of the Chief Ataman of the People's Republic of Ukraine Symon Petliura - one of the contradictory persons of his times is studied. His personality is shown as a harmonic combination of features of a political figure, military leader, publicist and editor.

Кривизюк Л. П. Журналістська діяльність Симона Петлюри / Л. П. Кривизюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 612 : Держава та армія. – С. 223–226. – Бібліографія: 6 назв.