Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати дослідження і опрацювання збірно-монолітних попередньо напружених залізобетонних мостів для будівництва методом поздовжнього насування. The article provides the results of the research and working aut composite muilti-span prestressed reinforced concrete bridges for its building with application longwise approach.

Гнідець Б. Г. Збірно-монолітні залізобетонні попередньо напружені прогонові будови мостів для будівництва методом поздовжнього насування / Б. Г. Гнідець, О. З. Гнідець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 562 : Теорія і практика будівництва. – С. 14–20. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review