Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

The mathematical model is designed and the alarm graph circular both axial is considered of paint and her reliefs by colorful system with three rolling cylinders is constructed.

Верхола М. І. Колове і осьове розкочування фарби у фарбовій системі з трьома накочувальними валиками / М. І. Верхола, І. Б. Гук, В. М. Бабінець // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 36. – С. 81–90. – Бібліографія: 8 назв.