Виявлення маніпуляції щодо потенційних покупців в онлайн спільноті

Видавництво «Редакція «УП»

The paper is devoted to development of methods and means for detecting manipulation in online communities on the basis of schemes and tactics of manipulation during offline communication through analyzing of discussions in online communities. The methods are exploit to detect a popular sales manipulation.

інформаційно-психологічна маніпуляція, онлайн спільнота, модель тактики маніпуляції, транзакційний аналіз

Пелещищин А. Виявлення маніпуляції щодо потенційних покупців в онлайн спільноті / Андрій Пелещищин, Зоряна Голуб // Інформаційне суспільство: тенденції регіонального розвитку : матеріали міжнародної науково-практичної конференції ISRDT-2016, 20–21 вересня 2016 року / Національний університет «Львівська політехніка», Інститут підприємництва та перспективних технологій, Інститут гуманітарних та соціальних наук, Жешувський університет, Факультет економіки. – Львів : Видавництво «Редакція «УП», 2016. – С. 58–59. – Бібліографія: 4 назви.