Енергетичні спектри сигналів, що представляють україномовні тексти

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано результати розрахунку енергетичних спектрів сигналів поширених типових кодів лінійних трактів цифрових систем пересилання інформації, що представляють україномовні тексти, написані з використанням літер "кирилиці". In the article the results of calculation of power spectrums of signals of widespread typical kodas of linear highways of the digital systems are given which present sending of information of, Ukrainian-language phototypographs written with the use of letters of cyrillic "alphabet".

енергетичні спектри сигналів, коди лінійних трактів, power spectrums of signals, kodas of linear highways

Мандзій Б. А. Енергетичні спектри сигналів, що представляють україномовні тексти / Б. A. Мандзій, А. Бенч // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 645 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 157-161. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review