Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

У статті поставлено питання як підвищується конкуренто- спроможність підприємств машинобудування при використанні новітніх технологій.

новітні технології, машинобудування, гірничо-металургійний комплекс, система штучного інтелекту, інфраструктура, технічний зір

Баб’як М. Розвиток новітніх технологій і їх вплив на конкурентоспроможність підприємства (на прикладі машинобудівної промисловості) / Мар’яна Баб’як // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 36–39. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review