Видавництво Львівської політехніки

Розкрито створення галичанами та основні засади діяльності в Києві у 1917 – 1918 роках громадської гуманітарної організації Галицько-Буковинського комітету допомоги військовополоненим, виселенцям та біженцям із Західної України. Дослідження покликане показати як самоорганізацію вихідців з Австро-Угорської імперії, так і методи їх інтеграції в український громадсько-політичний простір на початку Української національної революції. The report reveals the creation and main stages in the Kyiv of humanitarian social organization to help Ukrainian Austro-Hungarian Empire affected by World War I.The relevance is that most facts first introduced in the scientific revolution. It helps to thoroughly explore ways to self-organization and integration of immigrants from Western Ukraine in social and political life of the Dnieper.

Австро-Угорська імперія, Київ, військовополонені, Українська національна революція, Austro-Hungarian Empire, Kyiv, immigrants, Ukrainian Revolution

Хома І. Я. Галицько-Буковинський комітет допомоги жертвам Першої світової війни: створення та основні засади діяльності / І. Я. Хома // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 809 : Держава та армія. – С. 53–56. – Бібліографія: 18 назв.