Науково-технічна бібліотека Національного університету "Львівська політехніка"

Нарис історії науково-технічної бібліотеки Національного університету "Львівська політехніка" розповідає про її розвиток, наукову і видавничу роботу, структуру, кадровий склад упродовж 1844–2008 рр. Для працівників вищих навчальних закладів і бібліотек, краєзнавців, студентів, істориків освіти і науки.

Науково-технічна бібліотека, Національний університет "Львівська політехніка", історія біліотеки, бібліотека

Бєлоус І. О. Науково-технічна бібліотека Національного університету "Львівська політехніка" : [монографія] / І. О. Бєлоус, О. В. Шишка, Д. О. Тарасов ; Національний університет "Львівська політехніка" ; за редакцією А. Г. Загороднього. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – 196 с.