Date
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету "Львівська політехніка"
Abstract
Досліджено корозійну тривкість поверхневих шарів сталі 12Х18Н10Т у вихідному стані та після створення бар’єрних шарів лазерним легуванням ніобієм в атмосфері азоту. Показано підвищення корозійної тривкості поверхневих шарів сталі 12Х18Н10Т після лазерного легування ніобієм в атмосфері азоту порівняно з вихідним станом.
Keywords
сталь , лазерний
Citation
Дурягіна З. А. Вплив лазерного легування ніобієм на корозійну тривкість сталі 12х18н10т у модельних середовищах / З. А. Дурягіна, Б. П. Бахматюк, Н. В. Щербовських // Іван Фещенко–Чопівський: вчений і патріот. Секція № 2 : Наукова діяльність Івана Фещенка–Чопівського та сучасні проблеми матеріалознавства : міжнародна наукова конференція, Львів, 28-29 жовтня 2009 р. : наукові праці конференції / Національний університет “Львівська політехніка”. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – C. 13–15.