Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In the paper considers the approach to automated construction of interpretation functions (axioms) of concepts and relations of the domain ontology during her training. The method of recognizing the semantics of natural language texts and its representation in the form of descriptive logic.

онтологія, навчання онтологій, база знань, функції інтерпретації, описова логіка

Литвин В. Метод побудови функцій інтерпретації окремих елементів онтології на основі описової логіки / Василь Литвин, Соломія Хрущ // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 160–161. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review