Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Рассматриваются основные проблемные аспекты, которые необходимо учитывать при формировании системы управления основными ипотечными процессами в условиях современной макроэкономической динамики и развития экономического и финансового кризиса. The summary. The basic problem aspects which are necessary for considering at formation of a control system by the basic mortgage processes in conditions of modern macroeconomic dynamics and development of economic and financial crisis are considered.

Гринько Е. Л. Особенности управления ипотечными процессами в условиях макроэкономической нестабильности / Е. Л. Гринько // Управління у сферах фінансів, страхування та кредиту : тези доповідей ІІ Всеукраїнської науково–практичної конференції, 18–21 листопада 2009 року, присвяченої 165–річчю Національного університету "Львівська політехніка" та 15–річчю Кафедри фінансів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – C. 75–77. – Бібліографія: 2 назви.