Видавництво Львівської політехніки

Надано критичний аналіз способів запровадження методу нарахування в облікових системах бюджетних установ України для обліку доходів від бюджетних асигнувань з урахуванням вітчизняного законодавства та економічних реалій. There is provided critical evaluation of ways of introducing accrual basis for accounting systems of Ukrainian budgetary institutions to account for revenue allocations, considering the national legislation and economic realities.

Адамик О. В. Доходи бюджетних установ за методом нарахування в умовах уніфікації облікових систем державного сектору економіки / О. В. Адамик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 721 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 42–48. – Бібліографія: 12 назв.