Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено вплив водневого середовища на стабільність механічних властивостей сталі ЭП-450 після різних видів поверхневої обробки. Показано доцільність створення захисних шарів з особливою субмікроструктурою, фазовим і напруженим станом для гальмування наводнення. The influence of hydrogenic surrobndings on the stability of mechanical properties of steel EP-450 after various types of surface work up. It has been also proved that it is necessary to create the protective layers with specific submicrostructure, phase and tensed condition to hamper the flood processes.

Дурягіна З. А. Вплив водневого середовища на механічні властивості сталі ЭП-450 після різних видів поверхневої обробки / З. А. Дурягіна, Т. Ю. Стець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 126–132. – Бібліографія: 9 назв.