Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

The analysis of an optical-digital system (ODS) noise is carried out. The working formula for calculation of an ODS noise error for size definition of an object's binary shadow image is founded. It is shown, that an ODS noise error is decreased, if a resolution of an ODS optical link is increased.

Муравський Л. І. Вплив шумів оптико-цифрової системи на точність вимірювання геометричних параметрів бінарних тіньових зображень / Л. І. Муравський // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 35. – С. 113–118. – Бібліографія: 5 назв.