Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У розвинутих країнах світу інститути спільного інвестування разом зі страховими компаніями та недержавними пенсійними фондами є провідними фінансовими акумуляторами, які зберігаючи кошти населення перетворюють їх у інвестиційну базу. Але в умовах фінансової кризи їх діяльність набула специфічних рис, що вимагає аналізу проблем та перспектив розвитку даної сфери. In the developed countries of the world institutes of the general investing are together with insurance companies and nederzhavnimi pension fund is by leading financial accumulators, which keeping money of population convert them into an investment base. But in the conditions of financial crisis their activity purchased specific lines, that requires the analysis of problems and prospects of development of this sphere.

Бабяк О. М. Проблеми функціонування інститутів спільного інвестування в умовах фінансової кризи / О. М. Бабяк, П. А. Гориславець // Управління у сферах фінансів, страхування та кредиту : тези доповідей ІІ Всеукраїнської науково–практичної конференції, 18–21 листопада 2009 року, присвяченої 165–річчю Національного університету "Львівська політехніка" та 15–річчю Кафедри фінансів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – C. 39–40. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review