Автоматизований комплекс обліку монет

Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Described building and work principle of automated coins calculation complex. A Complex is appointed for reception, transport, separation and prepackaging of coins on party with packing into bank sacks. Directed technological complex description.

Беспалов А. Л. Автоматизований комплекс обліку монет / А. Л. Беспалов, В. С. Шенбор, І. М. Мельничук // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 35. – С. 104–108. – Бібліографія: 2 назви.