Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

It is shown main social and communication ways of development motivation to reading Ukrainian book in Internet: site, page in social media, blog, channel in YouTube, booktrailer, online-TV etc.

Internet, book, publisher, author, reader, site, social media

Бессараб А. Соціально-комунікаційний аспект формування інтересу до книги за допомогою Інтернету / Анастасія Бессараб // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 132–133. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review