Роль інформаційних ресурсів для розвитку та виховання молоді

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In this article discusses the importance of information resources for the development and education young part of our society. Analyzed changes, which are required by the information content in the spaces of the Internet to preserve the mental health of the future generations.

молодь, спортивний розвиток, Інтернет, електронні ресурси, допомога

Ярка У. Роль інформаційних ресурсів для розвитку та виховання молоді / Уляна Ярка, Надія Корнійчук // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 290–291. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review