Протоколи передачі даних систем інтелектуального будинку

Видавництво «Редакція «УП»

This article describes the protocols for intelligent house system module communication and their comparison characteristics with the advantages and disadvantages of each one.

інтелектуальний будинок, передача даних, сенсори, безпровідникова мережа, топологія мережі

Казарян А. Протоколи передачі даних систем інтелектуального будинку / Артем Казарян // Інформаційне суспільство: тенденції регіонального розвитку : матеріали міжнародної науково-практичної конференції ISRDT-2016, 20–21 вересня 2016 року / Національний університет «Львівська політехніка», Інститут підприємництва та перспективних технологій, Інститут гуманітарних та соціальних наук, Жешувський університет, Факультет економіки. – Львів : Видавництво «Редакція «УП», 2016. – С. 32–33. – Бібліографія: 3 назви.