Температурная диагностика подземных тепловых сетей

Thumbnail Image

Описано температурний метод визначення теплозахисних властивостей підземних теплопроводів, наведено результати розрахунків, що підтверджують роботоздатпість методу. Описан температурный метод определения теплозащитных свойств подземных теплопроводов, приведены результаты расчетов, подтверждающих работоспособность метода. The temperature method of thermal-insulation properties definition for underground heat pipes is described, results of calculations confirming serviceability of a method are resulted.

Трикоз П. Температурная диагностика подземных тепловых сетей / П. Трикоз, Т. Грищенко, Т. Менделеева // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівської політехніка», 2003. – Випуск 63. – C. 155–158. – Библиография: 2 названия.

Endorsement

Review