Видавництво Львівської політехніки

In the article the team blog as a form of web communities and investigated its function as an example of student conduct collective blog politeh.ridne.net.

блог, колективний блог, функції колективного блогу, віртуальна спільнота

Приступа Н. Аналіз функцій ведення блогів на прикладі студентського колективного блогу politeh.ridne.net / Надія Приступа, Олександр Марковець // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 88–89. – Бібліографія: 3 назви.