Методичні підходи до оцінювання вартості бізнесу

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано особливості затратного, дохідного та ринкового (порівняльного) підходів в оцінюванні вартості бізнесу. Розглянуто основні методи в розрізі кожного підходу, виявлено переваги та недоліки їх застосування. The article analyzed the features of cost, revenue and market (comparative) approach in assessing the value of the business. The main methods of each approach identified the advantages and disadvantages of their application.

вартість бізнесу, основні методи, value of the business., main methods

Патрікі Н. П. Методичні підходи до оцінювання вартості бізнесу / Н. П. Патрікі // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 163–170. – Бібліографія: 12 назв.