До розрахунку термонапруженого стану просторово-криволінійних стрижнів

Стосовно розрахунку термонапруженого стану ізотропних просторово криволінійних стрижнів довільного поперечного перерізу виведена система диференціальних рівнянь на температурні аналоги поздовжньої сили і згинальних моментів, коли на бічній поверхні стрижня теплообмін із зовнішнім середовищем відбувається за законом Ньютона. In relation to research of the termoelastic state of spatially-curvilinear bar arbitrary cut the system of differential equalizations is got on the temperature analogues of longitudinal force and bend moments, when on lateral surface of bar a heat exchange with an external environment takes a place by law of Newton.

термонапружений стан, просторово-криволінійні стрижні

Войтович М. І. До розрахунку термонапруженого стану просторово-криволінійних стрижнів / М. І. Войтович, Б. С. Воробець, Р. В. Лампіка // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 583 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 43-47. – Бібліографія: 9 назв.