Синтез комбінаторних конфігурацій за допомогою ідеальних кільцевих в’язанок

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Показано можливість застосування нового класу числових конструкцій - ідеальних кільцевих в’язанок для синтезу циклічних блок-схем, що може бути використано, наприклад, в задачах планування оптимального експерименту та стиснення інформації. It is shown possibility for application new class of numerical constructions, namely "Ideal Ring Bundles” for synthesis of cyclic block-designs that can be useful, for example, in problems of optimal planning of experiments as well as for compressing of information.

Синтез комбінаторних конфігурацій за допомогою ідеальних кільцевих в’язанок / В. Різник, О. Різник, І. Юрчак, В. Пороховський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 444 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 96–98. – Бібліографія: 5 назв.