Комп’ютерні терміни в офіційно-діловому дискурсі: мовностилістичні аспекти

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The article is deals with the problems we face in official discourse of the business, including the use of computer terminology in official papers. The attention is drawn to the common errors at the lexical, morphological and syntactic linguistic level.

українська мова, офіційно-діловий стиль, дискурс, комп’ютерна термінологія, морфологічні норми, лексичні норми, словотвірні норми, синтаксичні норми

Ментинська І. Комп’ютерні терміни в офіційно-діловому дискурсі: мовностилістичні аспекти / Ірина Ментинська // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 152–153.

Endorsement

Review