Thumbnail Image

Досліджують динамічні характеристики термоперетворювачів залежно від умов їх теплообміну з газовим середовищем. Исследуют динамические характеристики термопреобразователей в зависимости от условий их теплообмена с газовой средой. Dynamic characteristics of converters of temperature are investigated depending on conditions of their heat exchange with the gas environment.

Фединець В. Дослідження динамічних характеристик термоперетворювачів для вимірювання температури газових середовищ / В. Фединець // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівської політехніка», 2003. – Випуск 63. – C. 60–62. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review