Thumbnail Image

Проведено дослідження сталебетонних балок, армованих високоміцними сталевими полосами періодичного профілю (поздовжня арматура) і поперечною арматурою у вигляді незалежних вставних каркасів. Виявлено вплив конструкції поперечної арматури (незалежних вставних каркасів) на міцність, жорсткість і тріщиностійкість дослідних балок. Дослідження, описані у цій статті, проведені в НУ “Львівська політехніка” в лабораторії кафедри будівельних конструкцій та мостів під керівництвом академіка д-ра техн. наук проф. Климента Ф.Є.

Міцність та деформативність сталебетонних балок з зовнішньою високоміцною рифленою полосовою арматурою, армованих вставними незалежними плоскими каркасами / В. В. Варський, А. Й. Форкуца, Б. М. Ільницький, Н. В. Барабаш // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 409 : Теорія і практика будівництва. – С. 27–30. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review