Особливості GPS-спуфінгу щодо управління БПЛА

Publisher
Видавництво Львівської політехніки
Abstract
The article dwells upon the problem of remotepiloted vehicles use in the modern society. The peculiarities of GPS and GPS-spoofing concerning remote piloted vehicles are described. Methods of GPS-spoofing fight are proposed. Also the radio electronic fight and its peculiarities are highlighted.
Keywords
безпілотний літальний апарат , GPS , GPS-спуфінг , радіоелектронна боротьба , радіосигнал
Citation
Микийчук М. Особливості GPS-спуфінгу щодо управління БПЛА / Микола Микийчук, Володимир Марків // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 61–62. – Бібліографія: 8 назв.