Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто методику моделювання складних неформалізованих систем на основі моделі підвищеної чутливості Ф.Фестера, що використовує методи нечіткої логіки. Наведена методика дозволяє аналізувати та прогнозувати діючі системи та може бути використана в експертних системах автоматизованої підтримки прийняття рішень. Methods of complex informal systems modeling based on Fester’s sensitivity model using methods of fuzzy logic is considered. Brought methodology allows analyze and predict working systems and can be used in expert systems of automated support of decision making.

Лобур М. Методологія використання моделі чутливості в моделюванні соціально-економічних та екологічних систем / М. М. Лобур, О. Матвійків // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 444 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 9–17. – Бібліографія: 2 назви.