2021-11-22

Видавництво Львівської політехніки
Lviv Politechnic Publishing House

Викладено історіюрозвитку механіки та коротку хронологіюстворення і роботи спеціалізованих вчених рад для підготовки кадрів вищої кваліфікації у Львівській політехніці, виокремлено та охарактеризовано основні етапи їхньої діяльності.
The history of the development of mechanics and a brief chronology of the creation and work of specialized scientific councils for the training of highly qualified personnel in the Lviv Polytechnic are presented, the main stages of their activity are singled out and characterized.

наука, Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут механічної інженерії та транспорту, дисертація, science, Lviv Polytechnic National University, Institute mechanical engineering and transport, dissertation

Кузьо І. В. Підготовка фахівців вищої кваліфікації механічного профілю у Львівській політехніці / І. В. Кузьо, Ю. П. Шоловій // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2021. — Том 55. — С. 5–14.