2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто особливості та складові архітектурно-просторової композиції замкового комплексу в с. Підгірці. Проводяться аналогії з окремими зразками видатних палацово-паркових та замкових комплексів Східної та Центральної Європи. Аргумен-тується необхідність створення державного історико-архітектурного заповідника.
The article examines the specialties and parts of the architectural and spatial composition of the castle complex in Pidhirtsi village. It also provides analogies of separate examples of the notorious palace, park and castle complexes in Eastern and Central Europe. The article indicates the necessity of creating a state historical and architectural park.

архітектурно-просторова композиція, об’ємно-просторова побудова, масштаб, пропорції, композиційні осі

Ремешило-Рибчинська О. І. Особливості архітектурно-просторової композиції замкового комплексу в с. Підгірці / О. І. Ремешило-Рибчинська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 531 : Архітектура. Архітектура і туристичний бізнес. — С. 33–36.